MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek belde yanünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli koygun başüstüneğu bilindiği dâhilin tatbik ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren tatbik gerçekten görülmeye şayan. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çhileışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden baktığınız saat uygulamanın puanının ve indirilme büyüklükının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında gerçekten yalabık bir iş çıbayanp insanlara en hayırlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir