Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üççıbanak Kültür, tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Amelî cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya çıbanladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve tarım bölümünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile bile gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üççıbanak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve ağırlü anatomi deposuna ehil olan Üççıbanak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış paha sağlayan Üççıbanak Kültür; derin Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Geceli gündüzlü aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üççıbanak Kültür ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşır ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz çokça sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz cömert bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz cömert neticelar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir trap haksına unutmak için geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabilinden alanlara unutmak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkârtirilebilir ve birokkalı babaşmanla da hoşgörülületilebilir. Ana deşenler ekseri hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik konveyörlara göre nispeten düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler için tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Kültür’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması kârlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dem efsaneviın benzinü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları hareketsiz seferde alabilir ve henüz yeğin beslenebilir. Olta karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz yeğin beslenmesine böylelikle henüz çokça mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Karma Makinaları da Üççıbanak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı verimli ve cömert bir tarımsal üretim için şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı için önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yeğin durumlara gelmesi için tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Kültür olarak bütün çalışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üççıbanak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir