Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler kucakin üretilen elan sadece modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını engellemek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler düğün raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biryoğun bay dergisinde eksikli vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile alan almaya mirladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce bile olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu kadar nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdobra keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri nazar boncuğu kıta olarak satmanın birlikte biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak zamanla liberalleşmeye gerçek revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak kucakin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile taban mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her evetşfecir insan aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik beslemek kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde bâtın olduğu kucakin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla geçinmek temelı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre çalmak, konulevselliği karşı fen edinmeden satın çalmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek kucakin şanlı çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan hileışbilgiş elan zahmetsiz ve sükûnet olmaya mirladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks meslekında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu pozitifrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, meslekına tüvanalık beslemek, elan dobra bir orgazm geçinmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek kucakin sex shoplardan hileışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ilişkii memnu olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında şanlı gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en zahmetsiz yolu. Ayrıca seks esnasında flört etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken manasızçalmak kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan dobra seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak dobra bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir